Rüya Tabirleri

Rüyada “Eşarp” görmek...

Eşarp

Rüyada esarp görmek namuslu kadina ve kiz çocuguna yorumlanir.Etiketler : Eşarp, başörtü


 

Rüyada temiz ve yeni esarp görmek varlikli ve iyi bir kocaya delalet eder. Eski ve yamali esarp görmek fakir kocaya delalet eder. Rüyada esarbini herkesin içinde açtigini gören kimse hata yapar. Rüyada esarbinin uçtugunu gören kisi esinden ayrilir, esarbin uçup sonra geri gelmesi ise kocanin geri dönmesine delalet eder.
Rüyada basina esarp takan kiz hemen evlenir. Yesil esarp mutlu evlilige, mor esarp önemli ve hayirli evlilige, gri esarp ise evliligin hayir getirmeyecegine delalet eder.
Bazi rüya yorumcularina göre esarp görmek halinden memnun, kanaatkar birine delalet eder. Basina esarp takan kimse çevresindeki kisilerle daima iyi geçindigine ve o kisilerinde size karsi saygili olduguna isaret eder. Rüyada esarp dikmek yeni dostluklar kuracaginiza ve bu dostluklardan büyük yarar göreceginize yorumlanir. Esarp görmek meydana gelecek kötülük, kadinin kocasi hakkinda erisecek kederidir. Rüyada erkek basina esarp takarsa hizmetçi bir kadin bulur. Rüyada basinda kumastan bir esarp görürse düsmanlari kocasi ile aralarini sogutma girisiminde bulunur.

Facebook ile Yorumunuzu ekleyin...
Üye Olmadan Yorumunuzu ekleyin...

 Yorumlar;

 
Yorum Yazın
Rumuz
Yorumunuz